www.umittanitim © "Textile & Promotion"

Bize Ulaşın
0 (212) 438 50 17 - 18

E-mail
info@umittanitim.com
info@umittextile.com


Firmamız Hakkında

İstanbul merkezli olan firmamız İş kıyafetleri,spor kıyafetler ve  promosyon Ürünleri Imalatı ve ihracatı konusunda faaliyet göstermektedir.  Fabrikamız Istanbul-Zeytinburnu'ndadır. İmalatımız tek katta yerleşik 2000 m2 üzerinedir. . Genç ve dinamik kadromuzla  yurtdışı taleplere yönelik özel üretim ve ihracat yapmaktayız.


            Türkiye yerleşik Tekstil İmalatcısı ve İhracatcı Firmayız. İş kolumuz ; İş kıyafetleri, Güvenlik kıyafetleri ,spor kıyafetler, askeri kıyafetler ,Promosyona yönelik tekstil ürünleridir.

Ağırlıklı İhracat olarak İtalya -İngiltere- Almanya - Hollanda  - Romanya -Fransa da orta ve üst kategori müşterilerimiz bulunmaktadır.

Türkiye içinde ise; kurumsal firmalara  İş kıyafetleri ve promosyon  ürünleri hizmeti vermekteyiz.  Sizlerden gelen taleplerinizin özelliklerine göre sizlere en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunmak arzusundayız.


Zamanınızın kıymetini bildiğimizi belirtir; Sizlere en kısa sürede en iyi hizmeti vermek amacındayız.  17 yıllık iş deneyimlerimizi, Kalite ve deneyimlerimizi sizlerle de paylaşmak ve tanışmak dileklerimizle...


Saygılarımızla 

Mesut TOK 

Gn. Müdür

Biz Size Ulaşalım ?

İletişim bilgilerinizi gönderin size ulaşalım...