• 20 YILLIK TECRÜBE

  • 2.000 m² ÜRETİM TESİSİ

  • İŞ KIYAFETLERİ İMALAT & İHRACATI

İstanbul merkezli olan firmamız iş kıyafetleri imalatı ve ihracatı konusunda faaliyet göstermektedir. İşletmemiz İstanbul Topkapı'da 2000 m² alan üzerine kuruludur.

İstanbul merkezli olan firmamız iş kıyafetleri imalatı ve ihracatı konusunda faaliyet göstermektedir. İşletmemiz İstanbul Topkapı'da 2000 m² alan üzerine kuruludur.

Tasarım, Modelhane, Planlama, Kumaş depoları, Kesim, Dikim, Finishing ve Kalite kontrol departmanlarını kapsar. 90 kişilik Genç ve dinamik kadromuzla yurt içi ve yurtdışı taleplere yönelik özel üretim ve ihracat yapmaktayız.

20 yıllık Ihracatcı bir firma olarak İtalya, Avusturya, Fransa Almanya, ve İngiltere de orta ve üst kategori müşterilerimiz bulunmaktadır. Türkiye içinde ise; kurumsal firmalara ağırlıklı olarak İş kıyafeti ürünleri olarak hizmet vermekteyiz. Sizlerden gelen taleplerinizin özelliklerine göre sizlere en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunmak arzusundayız.

Zamanınızın kıymetini bildiğimizi belirtir; Sizlere en kısa sürede en iyi hizmeti vermek amacındayız. Yıllardır çalışmakta olduğumuz firmalar ile halen ticari ilişkilerimizin devamı; karşılıklı anlayış ve maksimum hizmet anlayışımızdan kaynaklanmaktadır.

Sizlere daha yakın hizmet sunabilmek üzere geliştirmekte olduğumuz ;Workwear Partner ile toptan ürün taleplerinize cevap vermeyi amaçlamaktayız.

Ayrıca Wawaskeesh isimli markamız ile e-ticaret kanallarında hizmet vereceğiz.

21. Yılımızda Kalite ve deneyimlerimizi sizlerle yeni marka çalışmalarımızda paylaşmak ve tanışmak dileklerimizle...
Markalarımız

Workwear Partner

Toptan Ürün Talepleri

Wawaskeesh

E-Ticaret Kanalları
MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden, mümkün olan en kısa sürede, en uygun fiyatta ve en iyi kaliteye sahip Kıyafet tasarım ve üretiminin sürekliliğinin sağlanmasıdır.

Dünya standartlarında ürün kalitesinin sağlanmasını, zamanında teslimatını, ürün çeşitliliğini, ürün danışmanlığını, gerekli olan tüm iş güvenliği ile donanmış genç ve dinamik kadrosuyla en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamış bir firma olarak bunun sürdürülebilir olması için tüm zaman ve kaynaklarımızı bu yönde kullanmayı hedeflemekteyiz.


VİZYONUMUZ

1998 yılından bu yana; her geçen gün ilerleyen üretim teknolojileri ile paralel olarak, üretim departmanlarımızı ve üretim tekniklerimizi güncelleyip müşterilerimize en iyisini sunarak sektörün aranan ve tercih edilen firmalarından biri olmaktır.

Firmamız, kuruluşundan itibaren teknik tekstil ve inovatif ürünler üretmenin ayrıcalığını benimsemiş ve bu vizyonunu muhafaza etmektedir.
  • Maltepe Mah. Gümüşsuyu Cad. 3/1
  • Dalgıç iş Hanı K:4 No:6
  • Zeytinburnu – İstanbul / Türkiye
  • Telefon: +90 212 438 5017 - 18
  • Faks: +90 212 567 7365
  • This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
© Ümit Tanıtım Tekstil Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır